Ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwa nasza listopadowa modlitwa za naszych drogich i kochanych zmarłych, którzy czekają i potrzebują modlitwy naszej i Kościoła. Modlitwy wypominkowe są odprawiane codziennie ( oprócz poniedziałku) przed Mszą Św.- czyli o 16.30, natomiast w niedziele o 8.30. Msza Św. Zbiorowa za zmarłych będzie odprawiana prawie codziennie ( oprócz poniedziałku) o 17.00. Z tyłu kościoła wyłożone są jeszcze kartki w kopertach na zaduszki i Msze Św. Zbiorowe za zmarłych. Wypisane kartki można wrzucać do skrzynki z napisem ” Zaduszki”.
  2. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującą się do bierzmowania w najbliższą sobotę o godz. 10.00
  4. Cały czas trwają zapisy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej w dniach od 27 stycznia do 3 lutego. Będą to swoiste rekolekcje po Ojczyźnie Pana Jezusa które będą dotknięciem miejsc i przebywaniem w miejscu, które zostały uświęcone przez samego Pana Boga.