Instalacja odgromowa na naszym kościele.

Została zrealizowana inwestycja instalacji odgromowej na naszym kościele.

Dziękujemy naszym hojnym Darczyńcom z parafii oraz spoza naszej parafii, za obdarzenie nas zaufaniem i wspieranie naszych inwestycji parafialnych środkami finansowymi.

Pamiętamy, że organizowanie naszych działań nie byłoby możliwe bez Waszej  pomocy.

Wpłaty indywidualne :
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Floriana Męczennika w Elblągu

nr konta 93 1020 1752 0000 0502 0276 9818  –
(w opisie przelewu darowizna na cele kultu religijnego).

Można także skorzystać z blankietów  wyłożonych  na stoliku (blankiety bez niebieskiego paska).

Dodatkowo:
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przy wyjściu z kościoła zbierane będą ofiary indywidualne  na  sfinansowanie tej ważnej inwestycji.   Zaangażowani parafianie będą przyjmowali wpłaty na ten cel.

Bóg Zapłać.

Zakup ławek do świątyni.

Planujemy zakup ławek do naszej świątyni. Termin realizacji Wielkanoc -2024r, lub odpust parafialny maj 2024r

Na potrzeby zbiórki uruchomiliśmy pomocnicze konto bankowe.
Wpłaty indywidualne :
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Floriana Męczennika w Elblągu
nr konta 46 1020 1752 0000 0502 0284 9040 –(w opisie przelewu darowizna na cele kultu religijnego).
Jest także możliwości wpłaty także przez stronę https://zrzutka.pl/tsumfz

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na zakup . Zaangażowani parafianie będą przyjmowali wpłaty na ten cel.

Zamontowano 4 ławki w celu testowania. W podeście pod ławkami umieszczona jest folia grzewcza.